279 profesionálních šablon životopisu ke stažení zdarma

11. listopadu 2014
2 min čtení

Kdo někdy hledat na internetu šablonu pro životopis ví, že najít dobrou šablonu není jen tak. Naštěstí existuje web, kde najdeš skoro 300 profesionálních šablon.

předchozí 80% lidí v Čechách má špatný životopis následující Proč fotka do životopisu nepatří

Pokud jde o hledání dobré šablony pro napsání životopisu, je situace až neuvěřitelně špatná. Můžeš se českým i anglickým internetem probírat hodiny a nenajdeš místo, kde by CV šablony dostupné zdarma vypadaly aspoň trochu hezky a moderně.

To platí s jednou báječnou světlou výjimkou a tou je server Hloom.com

Update červen 2016: situace na českém internetu je teď přeci jen o něco lepší :-D. Po deseti letech práce v náboru jsem vytvořil šablonu životopisu, za kterou ručím. Můžeš si ji stáhnout zdarma.  

Aby bylo jasno – každý by si měl dát tu práci a vytvořit si sám svůj vlastní originální životopis.  Opravdu klíčovou složkou každého životopisu je totiž jeho obsah (velmi překvapivé, že ano),  který v žádné šabloně nenajdeš.

Řada personalistů se navíc na životopisy, které jsou na  první pohled zformované z nějaké šablony, dívá se značným despektem.

hloom

Na druhou stranu – aby byl životopis úspěšný, musí být velmi dobře strukturovaný, přehledný a měl by být i co možná nejkrásnější.

Vizuální podoba životopisu je rok od roku důležitější a stále více se prosazují životopisy, u kterých je forma svým způsobem na prvním místě (důkaz místo slibů).

A právě tady může přijít dobrá šablona velmi vhod, jako inspirace a především jako krásný obal pro tvůj jedinečný a důkladně rozmyšlený obsah-text.

Program Word, ve kterém většina lidí svoje CV vytváří, není zrovna dělaný na tvorbu líbivých dokumentů a člověk se s ním musí hodně (a dlouho) zlobit, aby dostal přijatelný výsledek. Připravená šablona je rychlé a často i lepší řešení.

Web Hloom.com nabízí celkem 279 připravených šablon pro Word – jednoduché,  elegantní, moderní, originální, kreativní – to vše přehledně rozřazené do kategorií, s obrázkovými  náhledy a zcela zdarma.

Velká spousta šablon je opravdu dobrá. I ovládání webu je velmi jednoduché, a na rozdíl od jiných služeb není problém žádnou šablonu stáhnout bez jakýchkoli překážek nebo registrací.

Hloom.com – 279 profesionálních CV šablon pro Word ke stažení zdarma, bez registrace. 

Životopis má jen 6 vteřin

Šest vteřin. Jen tak dlouho čte průměrně životopis recruiter, než ho buď zahodí nebo přečte podruhé a pořádně. Viděli jsme hodně životopisů a připravili ti úžasnou šablonu. Pomůže ti říct to podstatné, aby byl tvůj životopis zajímavý a naprosto přehledný.

Odesláno

Šablona už čeká v e-mailu!

Pomohl ti článek? Sdílej ho se svými přáteli.